23 Haziran 2010 Çarşamba

YIL-MEK sergisi boncuk işleriYıl-mek sergisinden boncuk işi çalışmaları .Bir genel görünüm bir ayrıntı olarak resimledim ki yapmak isteyenlere kolaylık olsun :) YIL-MEK öğretmen ve öğrencilerinin ellerine sağlık.

21 Haziran 2010 Pazartesi

Busmek sergisi igne oyasi
Busmek sergisinde el nakışıyla birleştirilen iğne oyaları göz kamaştırıyordu :) Günlük kullanıma uygun zarif işlerden bir bölümü ellerinize sağlık arkadaşlar .


Bursa halk eğitim sergisi kurdele nakisi
Halk eğitim sergisinden salon takımı olarak çalışılmış bir kurdele nakışı örneği.Örneğin yakından çekilmiş haline bakıp rahatlıkla işlenebilecek bir model.


20 Haziran 2010 Pazar

İsmek serisi feshane 2010 ahsap boyamaYapanların elleri dert görmesin hepsi birbirinden harika olmuş . İsmek sergisi Feshanede çok güzeldi nasip olursa seneye yine gitmek isterim bu sefer yedek pillerimle birlikte :))))

19 Haziran 2010 Cumartesi

İsmek sergisi boncuk isi yatak ortusu
Ah ah şu fotoğraf makinasına ne kadar kızıyorum anlatamam beni yarı yolda bıraktı .Hayalimdeki sergiye gidipte istediğim gibi resimleyememek çok moral bozucu oldu benim için. Çok detaya girmeden hızlı hızlı çektim resimleri o yüzden fazla açıklaması yok.
İsmek'in Feshanedeki sergisinde çok beğendiğim boncuk işi bu yatak örtüsünün yakın detayları olsa çok iyi olurmuş.İşleyen arkadaşın ellerine sağlık.Bu arada ismekte çok güzel yastıklar çalışılmış dikatimi çekti:)

18 Haziran 2010 Cuma

İsmek sergisine devam
Ahşap boyama yada el sanatları bu bölümün adını bilmiyorum ama işlerine bayıldım :)


17 Haziran 2010 Perşembe

İsmek deri calismalari

Feshanedeki sergiden deri çalışmaları.Çok hoş çalışmalar resimledim birkaç konu olarak ekleyeceğim inşaallah :) Yalnız googledeki erişim problemleri insanın elini bağlıyor o da başka konu .

15 Haziran 2010 Salı

İsmek sergisi yatak ortusu


Feshanedeki ismek sergisinde bu yatak örtüsünü görünce sesli olarak ''vaaaaav '' demişim :)) Görevli hocahanım ''çok beğendiniz galiba'' dedi. Ne beğenmesi hayran kaldım .Sandığı, aynası, yatak örtüsüyle çok güzel bir takım oluşturmuş .Yapanın ellerine sağlık.İsmek sergisi
Feshanedeki ismek sergisinde çektiğim harika görüntüler :) Bu el emeği göz nuru elişleri görüpte hayran olmamak elde değil.